הרפיסות ואוזלת היד של המערב מייאשת

רק "מכה" ניצחת כפי  שהכו את יפן, ואת הנאצים,  תגרום לכנופיות האיסלאמיות ברחבי העולם לחדול, ממעשה הרצח והזוועה, שהחלו בו  לפני עשור  .אין אופציה אחרת, האיסלם "נחוש" מול חולשת המערב, להמשיך לדרדר את העולם למלחמת התשה, ולטרור בלתי פוסק באירופה ובכול מקום שהם יכולים, פעולה ועכשיו.

שנה טובה.

4 תגובות בנושא “הרפיסות ואוזלת היד של המערב מייאשת

 1. בקיצור אדון לסטר אני בעד שלום עולמי,אבל זה לא יוצא, מתגובתך משתמע שאני תומך או חלילה,רוצה במלחמה עולמית כזו או אחרת, אני בכלל רציתי לומר:, שגם המוסלמים הפנאטים הרוצחים השפלים ביותר שאתה יכול להעלות על דעתך, מבינים מצויין כשמפעילים נגדם "כוח" כול כוח ובלבד שתפעיל אותו, הנסיונות העלובים של כמה ממנהיגי המערב להידבר עם רוצחים אלה, רק מגבירה את תיאבונם.
  לכן: מכה ועוד מכה. לא להרפות, ההיסטוריה מלמדת שהם כן מבינים את שפת "הכוח"
  שנה טובה. ושיהיה שלום

  אהבתי

 2. אני לא בעד מלחמות כלל, אני משוכנע שגם אתה לא בעד, הדברים שכתבתי הינם בגדר תגובה לאירועים האחרונים בעולם הערבי, ובכלל זה הטרור העולמי בראשות אלקאעידה שללא מאמץ תומכיהם שולטים במדינות גדולות כמו מצריים ולוב, חלקים מעירק, וכ"ו. אתה בוודאי מבין את הקטסטרופה שתבוא לאחר מכן אם המערב ימשיך להתנהל כפי שהוא מתנהל היום
  זה לא סוד שהפחד והאימה במערב, ממצב בו ארגון אלקאעידה ישיג פצצה (מלוכלכת בלשון המקצועית) ויעשה בה שימוש ,לכן הדבר הנכון לעשות הוא: להבהיר בקול ברור כול מנהיג במדינתו הוא: לאמור: "נגיב בחומרה נגד הטרור ונגד מדינות תומכות "טרור" לא בכדי הטרור הזה לא מופנה נגד רוסיה וסין, רוסיה כבר הוכיחה בעבר , איך היא מטפלת בטרור.
  זה מצב העולם היום, אתה יכול להמתין, או "ליזום" לפני שתהיה מלחמה עולמית, או "אחרת" נגד הטרור ומדינות תומכות טרור, חייבים לפעול אתמול
  ונועם לסטר, בלי התחסדויות,!! שנה טובה . לכול העולם.

  אהבתי

 3. בקיצור, אתה בעד מלחמת עולם שלישית כאן ועכשיו.
  להזכירך, במלחמת העולם השנייה נהרגו כ-74 מיליון בני אדם, מתוכם כ-34 מיליון אזרחים.
  שתהיה לנו שנת שלום, בלי הרבה רעיונות אפוקליפטיים כאלה.

  אהבתי

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s