420 אלף ישראלים מטיילים בכול רחבי הארץ כותרת לא פשוטה לכול רואי השחורות

בעיתון מסויים,ולכול אותם עיתונאים קטנים ועלובים, שטורחים בכול יום שישי "להשחיר ולשטוף את מוחנו", במנטרה ובמאמרים קבועים בעלי כותרות האומרות: כמה רע לנו, ובקרוב יפלו עלינו טילים, ומלחמה קשה בדרך,ואף פעם מצבנו לא היה רע כמו היום וכ"ו, אנשים פשוטים כמוני נתקפים בעצבות, בכול יום "שישי "נוכח מאמרים אלה, לקרוא ש-420 אלף מטיילים בכול רחבי הארץ הכותרת גורמת לי נחת ושביעת רצון ושמחה.,אני משוכנע היום שסופה של העיתונות הכתובה מתקרב, ואשמח אם ראשון העיתונים יהיה אותו עיתון. על כותביו "הזועפים ורואי השחורות".

חג חרות שמח לכולם

4 תגובות בנושא “420 אלף ישראלים מטיילים בכול רחבי הארץ כותרת לא פשוטה לכול רואי השחורות

 1. לדעתי, צריך לפתוח אתר מיוחד ברשת – אתר שרק יבקר את העיתון הזה שאנחנו מדברים עליו. וככה תהיה במה קבועה לנושא, ושאר אתרי הדעות יוכלו להתמקד בשאר הנושאים בעולם (אם יש כאלה).

  אהבתי

 2. לא ניחשת שום דבר. אני גר במרכז העיר בסיבוב קטן עם הכלבים שלי, אי אפשר לא לקרוא בחטף כותרת זו אחרת בכול מיני עיתונים, עיתון 1 שאני מסרב לעשות לו פרסומת חינם,אם בעיתונים אחרים יהיה כתוב היום זרחה השמש, העיתון הזה ידאג להוסיף היון זרחה אמנם השמש אך לר בגלל הממשלה זה תהליך טבעי שהשמש זורחת בבוקר אבל במזה"ת זריחת השמש וכ"ו, וכאן מתחילים לקשקש להם בעשרות מאמרים ופרשנויות "וכולה זרחה השמש"!!, "הרצון להיות שונה אוונגרדי, צעיר,עם תפיסת עולם סוציאל דמוקראטית וכול הזבל הזה", מעבירה את עורכיו ואת כותביו על דעתם וגורמת להם להישמע ולהיראות מגוכחים.
  אני לא קונה עיתון, ומסרב לקבל את זה שמחלקים חינם. בכדי "להבין" דברים אינך זקוק לעיתון.

  אהבתי

 3. ותן לי לנחש מי הוא אותו "הראשון בעיתונים", שאתה חפץ במותו,
  ומי הוא אותו העיתון הראשון שאתה פותח בבוקר…

  זהו.
  ניחשתי.

  אהבתי

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s