אינסטינקט העדר

נס בדרך לחדר הלידה. תושב פני קדם ורעייתו מהישוב פני קדם בגוש עציון נאלצו בעיצומו של ליל יום הכיפורים לנסוע לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

סמוך למחסום הר חומה, בשעה 02:30, נתקל הזוג במחסום אבנים, הוא האט את הרכב (ושבאב)  ערבים החלו לתקוף אותו במטר אבנים. הנהג המופתע ניסה בכל דרך להחלץ מהמחסום אך השבאב  הערבים ניסו בכל דרך לעצור את הרכב ולרגום את היושבים בו למוות.

"תוך כדי נסיעה פגעו בנו מספר אבנים. המשכתי בנסיעה מהירה. נתקלתי בקבוצה נוספת שניסתה לפגוע בנו בדרך לשכונת תלפיות", הוא מספר. הבעל לא איבד עשתונות והצליח להימלט מהמקום. לדבריו, שוטרת שפגש בהמשך לא הביעה עניין רב בסיפור אך הבטיחה כי "תעביר את האירוע הלאה".

בבית החולים הדסה עין כרם ילדה רעייתו במזל טוב – בן. לה ולילוד – שלום.

מתוך: האתר ערוץ 7

עדכון:  תושב בני קדם הנ"ל הוא: קרוב משפחה של  ח"כ אריה אלדד

במקור נכתב פורעים ערבים, החלפתי במלה שבאב, זה לא פוליטקלי קורקט , לכתוב פורעים, הם התרגלו לזרוק אבנים על יהודים ובכלל לעשות כאוות נפשם אין דין ואין דיין

ומזריקת אבנים  לחילול קברים בהר הזיתים,(שהפך לנורמה מסוכנת,) ובכול בית קברות בירושלים קצרה הדרך, מערכות העיתונים מורחים את זה ולא מזכירים אפילו ברמז את חילול הקברים מצד המתפרעים הערבים, וחילול קברים מצד חוליגנים יהודים ביפו אתמול ,במסגדים בבתי כנסת, הפורעים האלה(יהודים וערבים) לא היו מעיזים לחלל קברים בירושלים  וביפו, אם היו סיורי משטרה  תכופים או אפילו שמירה  קבועה ,זה לא פשוט  אין לי מושג איך שומרים על כול בתי קברות, בתי כנסת ומסגדים בכול הארץ, להקצות תקציב מיוחד לזה.

 

 

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s