מי הניח שייתנו לציבור המשתתף במחאה הכ"כ צודקת ללא התערבותם של כול אותם אנשים הזויים

בשמאל  הרדיקאלי נטול הבושה ,שחושב שהוא ורק הוא יודע מה טוב למחאה 99% מציבור המשתתפים במחאה ברחבי הארץ איננו יודע מה הבריונים הפוליטיים האלה מתכננים  לפניכם חלק מהתוכנית 

מתפלא על  מוסי רז ואלדד יניב מה-"שמאל הלאומי" (האמנם??)

במאהל שדרות חן. ביום חמישי שעבר התכנסו שם פעילים ונציגי גופי שמאל כדי לתכנן את הצעדים הבאים. היו שם המחזאי יהושע סובול, איש מרצ מוסי רז, שמייצג את ההתחברות של מרצ למחנה הרדיקלי, ועוד סרבנים ואנרכיסטים. שבת אחים משמאל ביחד. והיו שם גם אלדד יניב מ"השמאל הלאומי" ויריב אופנהיימר מ"שלום עכשיו". השניים האחרונים אמורים לייצג את מה שהיה פעם השמאל השפוי יותר. לא השמאל האנטי-ציוני. 

נושא הכנס היה – היערכות לספטמבר. מחאה חברתית או פלסטינית? נבדוק. חן אגרי מ"שלום עכשיו" הודיעה על פרסום מסמך סיכום. ואכן, כעבר זמן פורסם מסמך המסכם את עשר הנקודות "שקיבלו את תמיכת רוב המשתתפים". אחת ההחלטות היא לחבר את המחאה המדינית, לקראת ספטמבר, עם המחאה החברתית. עד עכשיו הם התכחשו. עכשיו הם שמים את העניין בחלון הראווה. וזה עוד הסעיף הקל.

הבעיה איננה בעצם העובדה שיש מי שרוצה לחבר בין צדק חברתי לבין שלום. זה לגיטימי. הבעיה היא שסיכום האסיפה מגלה שיש ניסיון לחבר בין מחאת האוהלים לקמפיין אנטי-ישראלי, שכל כולו הזדהות טוטלית עם הפלסטינים. סעיף 6 קובע: "להצטרף למחאות הלא אלימות המתוכננות של הפלסטינים, לארגן צעדות מקבילות ישראליות אל הגבול, לקבל את פניהן בפרחים, לחגוג איתם. להביא גם את הצד השני, הפלסטיני, בצורה זו או אחרת למאבק יחד איתנו". לא עוד מאבק של משותף, ימין ושמאל, למען חברה צודקת, אלא מאבק הזדהות עם הפלסטינים. השיא מגיע בסעיף 7 שקובע כדלקמן: "במידה ומתחיל בלגן בעקבות ההכרזה (על מדינה פלסטינית – ב.י.) אסור לנו להשתתף בו. עלינו להשבית את המדינה ולהקים אוהלים כניסה לקריה בתל-אביב".

להלן וידאו המציג את מהלך כנס פעילי השמאל:

בן דרור ימיני :מעריב

ועוד עניין

שמישהו יעלה לשידור ויבהיר בעברית צחה לאנטישימי ההוא בטורקיה , את עמדתה הברורה של ישראל, כאזרח אני נעלב שעד עכשיו אף אחד לא אומר "אנחנו לא מתנצלים ולא נתנצל" , כול העניין עם הכבוד במזה"ת עבר זמנו, לא שאין לי ביקורת על התנהלותו הלא מקצועית  של משרד החוץ בפרשה כולה מההתחלה

2 תגובות בנושא “מי הניח שייתנו לציבור המשתתף במחאה הכ"כ צודקת ללא התערבותם של כול אותם אנשים הזויים

  1. אפשר לבקר כמובן את הדיון, לטוב או לרע, אבל חשוב לציין, והכתב הנכבד לא טרח, שזו יוזמה שלא קשורה למחאת האוהליים ובכלל התקיימה בשדרות ח"ן, מקום שאין בו עיר אוהלים. פשוט יוזמה של אלדד יניב ולא היה בה אף אחד ממארגני האוהלים. כלומר, זה כמו שהברסלבים היו עושים כינוס בשדרות ח"ן ומציעים איך להחזיר בתשובה את אנשי האוהלים. ומישהו היה עושה אייטם על כך שכל יוזמת האוהלים היא קונספירציה ברסלבית. בקיצור, עיתונות לא מקצועית ומגמתית, עם אינטרס כלכלי להציל את הטייקונים שבמתקפה בשופרסל ובדלק.

    אהבתי

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s