מהי ממשלה זאת ועדה של ועדות ולוועדה אין אפילו מכנסיים

. יש לה רק כתבנית, והיא חושבת על החבר שלה ועל שבת הבאה אחר הצהריים בקולנוע. לו נתת לממשלה דמיון לא היתה יודעת מה לעשות בו.היא היתה מעבירה אותו לחתול, או משאירה אותו לעוזרת שתיקח אותו עם שאריות הבורקס.הממשלה הטובה היחידה,"אמרתי, "היא ממשלה גרועה כשנופל עליה פחד אימים:כן,מה שצריך לעשות לממשלה זה לשים פצצה תחתיה מדי עשר דקות ולפוצץ לה את הפאות-אני מתכוון לועדות המשנה שלה. ולא חשוב אם יעופו רגליים וידיים והיא תתפוצץ ותעוף דרך החלון.לא מפני שלי עצמי יש דעה שלילית על ממשלות כממשלות.ממשלה היא ממשלה וזה הכול.

 

 

אתה לא מצפה שיהיו לה המעלות של גורילה,מפני שהיא לא שייכת לאותו סוג.היא לא אנתרופויד יותר מפותח. יש לה יותר מדי ידיים ורגליים. אבל תאר לעצמך אתה מפוצץ חלק מהאיברים.חתיכת ממשלה שוכבת באמצע הרחוב ואומרת לעצמה, זה מוזר ביותר. בפירוש שמעתי פיצוץ. עלי לחקור מיד-כן,מיד-עלי למנות ועדה. והיא רואה את הקהל ,ואומרת מי האנשים האלה?והציבור אומר אנחנו הציבור את הממשלה הזדרזי ועשי משהו למעננו.

 

 

והממשלה אומרת מיד אמנה ועדה.והציבור אומר אין ועדות יותר כולן מתו- את הממשלה.והממשלה אומרת אין לי מזכירה? והציבור צועק לא, זה עתה ביתרנו אותה בגרזן חלוד.ולא נער שליח? לא,דחפנו לביוב.

אבל אני לא יכולה להיות ממשלה לבדי,זה לא דמוקראטי 

ג'ויס קארי: מפי הסוס


להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s