גלי צה"ל לא משדרת מהשטח מסע ההפחדה צונאמי מדומיין המצאות תפיסת עולם

שמאלנית ברבע שקל משודרת  בכול יום ע"י רזי ברקאי , התחנה  הפכה לשופר של השמאל ההזוי שאיבד מזמן את דרכו.הדברים ההזוים של ברקאי וחבריו מוצאים אוזן ומצוטטים בתקשורת העולמית כמציאות ישראלית (ולא כהזיה ודברי הבל)

  צריך להבין אין כאן איזה תפיסת עולם או דרך מדינית המבוססת על מציאות  אלא בליל של שיחות סלון של שמאל מפוחד  ולא ציוני

יותר מעשור האיש הזה (רזי ברקאי) יחד עם חבריו מיכה פרידמן, ויעל דן, צורבים את דעת הקהל בכזבים והמצאות ותפיסת עולם מאוד אישית, שמאלנית מנותקת ויהירה, דבריהם עושים דרכם לציבור לא פעם אני שומע ציטוטים  מאנשים, שנדמה להם שגל"צ "זה שלנו" ,(כשר)אז זו כנראה האמת, האנשים האלה מטעים את עצמם וציבור המאזינים

דוגמאות להטעיה:

הנה שאלה אופיינית לברקאי – במקרה זה לשר יעלון ביחס להסלמה בדרום: "(האם) אנחנו לא נכנסים למלחמת התשה, שבה אנחנו אף פעם לא מנצחים?"

 

עוד דוגמה:

ברקאי,  הקדיש  תוכנית שלמה לאינדוקטרינציה שמאלית. הוא פימפם את המנטרה בדבר "הצונאמי המדיני" ב-6 בספטמבר המחייב "יוזמה מדינית".

בראשית השידור עלה משה ארנס ואמר שצריך להיות מציאותיים: מולנו קיימת ישות פלשתינית שאינה מתפקדת ולא ממש שולטת, ולמנהיגיה אין עניין או יכולת לנהל מו"מ. או אז חזר ברקאי על הצורך לצאת ביוזמה מדינית, דבר שהצחיק את ארנס שאמר שזה לא רציני – גם בעסקים, צריך שהצד השני יוכל להגיב, להחליט ולקבל התחייבות. את זה גם החלטות או"ם לא יוכלו להשיג. ככלל, אמר ארנס, אסור להכניס את ראשנו מתחת לגיליוטינה, לא מרצוננו ולא בשל מסע הפחדה של צונאמי מדומיין.

מישהו צריך לאזן שם בגל"צ את התמונה

 

2 תגובות בנושא “גלי צה"ל לא משדרת מהשטח מסע ההפחדה צונאמי מדומיין המצאות תפיסת עולם

  1. צונאמי או לא. ישראל מצויה תחת התקפה צבאית ופוליטית אינטנסיבית. אף אחד לא יודע להיכן זה מתגלגל. ישראל הפכה למגיבה ואבדה כל יזמה בסכסוך הפלשתיני, להוציא ספסרויות נדל"ן. אפילו הזזת הגדר ופינוי שטחים לפי הנחיות בג"ץ לא מוכרות בעולם. מה שהשמיע ארנס אלו תירוצים, מה זה משנה אם יש לפלשתינים שתי ממשלות מה זה משנה אם אין להם יכולת החלטה. החלט אתה. למשל הודעה על הזמנת ועדה בין לאומית שתבחון חוסרים בעזה. למשל דרישה ממצרים לפתוח את הגבול. למשל הודעה שמתאריך זה וזה מפסיקים לגבות את המטבע העזתי וכל התשלומים מעזה לישראל יהיו בדולרים או יורו או הכי טוב מטבע מצרי. למשל ספירת כל הפלשתינים שנכנסו בקרובי משפחה לישראל מ 1970. למשל פינוי מצולם של כמה התנחלויות.

    אהבתי

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s