כך מתנכלת המשטרה למנהיג המחאה בסילוואן זעקה בים ראשון

כותרת גדולה ב "הארץ"    ג'וואר סיאם, סיפר העיתון,    עובד סוציאלי ראש מרכז המידע,  ארגון מקומי בסילואן שנאבק במתנחלים, נעצר בחודשיים האחרונים כמה פעמים בשל טענות  על תקיפה, שהוגשו ע"י פלסטיני המתגורר במערב ירושלים.

הידיעה המעורפלת הזו השאירה הרבה סימני שאלה, לא היה ברור ממנה מי המותקף, איך בדיוק הותקף ועל איזה רקע.

מה שהיה ברור הוא שיש לנו עסק עם גיבור טרגי, עובד סוציאלי שעוסק ב"שיקום נערים המועסקים בשוק מחנה יהודה," שנעצר שוב ושוב ב"מעצרי שווא"

רגע לפני שאתם מוציאים את הממחטות, אני מציע לכם לעשות היכרות קטנה עם מה שב "הארץ בחרו לא לספר .ובכן,ביום ראשון בבוקר ממש שקוראי העיתון קראו על סיאם האומלל,הוקרא בבית המשפט השלום בירושלים כתב אישום נגדו, המתאר כיצד תפס סיאם את מאזן קאק, תושב ירושלים שלטענת  סיאם מוכר שטחים ליהודים, חנק אותו, הכה אותו ובעט בו.

כשקאק נפל על הקרקע המשיך סיאם להכות אותו ולבעוט בו בכול חלקי גופו. קאק סבל משטפי דם בצוואר ובירכיים ומחבלות בחזה. סיאם, שאוחי חשש שבטיפול הזה אין די , ניגש אל רכבה של רעייתו של קאק שישבה עם בתה הפעוטה, הכה בה במוט ברזל, שבר את שמשת החלון ועיקם את הפח של הרכב.

חודש אח"כ פגש סיאם את קאק ותבע ממנו לבטל את התלונה שהגיש למשטרה.כשקאק סירב, אמר לו סיאם, "יש לך יומיים, אם לא תבטל את התלןנה אני אהפוך את חייך לגיהנום ואני אחטוף אחד מילדיך" עד כאן כתב האישום

חייבים להודות שלפרסם כתבת יחצנות כזו בבוקר הקראת כתב האישום בלי לספר לנו הקוראים במי מאשימה המדינה את הקליינט המרכזי של הכתבה, מעורר תהיות

פורסם בעיתון מעריב :במוספשבת 8.4.2011

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s