בבוקר שבת ה בניסן תשעה לחודש אפריל אלפיים ואחת עשרה

אין עיתון בחנויות כי היום שבת

בעיתון המקוון של מעריב nrg  מדווח על ירי מסיבי של טילים לעבר באר שבע, אשקלון, אשדוד, ויש אומרים עד גדרה

גם בידיעות אחרונות ynet  הדיווח דומה והעיתונים מציינים את היירוט של מספר טילים כ-6 או 7 ע"י  מערכת תוצרת ישראל

יש עוד עיתון מקוון  בעליו מתעקשים לקרוא לו הארץ אע"פ שאיננו מדווח לקוראיו באזור הדרום על ירי טילים לאזור מגוריהם

הכותרת של העיתון מהבוקר:9.4.2011 

הידיד" סרקוזי מתחמק מפגישה אישית עם נתניהו
 
08.04.11 | 22:58
פלסטינים: עלה לתשעה מניין ההרוגים בעזה
 
08.04.11 | 20:34  אבי יששכרוף, אנשיל פפר וסוכנויות הידיעות
 
על פי הדיווחים מעזה, שני אזרחים ובהם ילד בן 11 נהרגו מפגיעת פגז טנק, ושני אנשי חמאס נהרגו בתקיפה אווירית בשג'עיה

 ע"פ הדיווחים מארץ ישראל עד כה נמנו כ- 10 פצועים מהם נער פצוע קשה מאוד מפגיעת נ"ט על אוטובוס תלמידים שהיה ריק יחסית בזמן הירי ,יש נפגעי "חרדה" רבים  מאז יום חמישי, לאחר הירי  המכוון על אוטובוס שהסיע תלמידים

15 תגובות בנושא “בבוקר שבת ה בניסן תשעה לחודש אפריל אלפיים ואחת עשרה

 1. אזרח. בפעם הבאה שאתה כותב דברי הבל ותעמולה מהרוצחים בעזה, תגובתך תימחק
  האנשים האלה שעליהם אתה מגן (לא כולם) רובם הגדול רוצחים הירי על אוטובוס המסיע ילדים הוא פשע נגד האנושות
  אירופה יצאה להוריד את קדאפי בגלל פגיעה בחפים מפשע
  עוד דברי הבל ותעמולה על עזה ואתה תגיב בבלוג אחר
  יום טוב ושקט לכולם

  אהבתי

 2. מר סגרון,אני יודע שלא אוכל להזיז אותך ואת רני הקשקשן מדיעותכם.אני אפילו לא מנסה. מה שכן אני מנסה זה להביא את ראיית הדברים מהצד השני.
  לטענתך יש השותקים.אני לא יכול לשתוק, כאשר ,כמו שכתוב:"ותהי האמת נעדרת".לכן כאשר אני רואה שאין איש,ומשתומם שאין מפגיע,אני כותב.

  אהבתי

 3. אזרח. די מאמירות מטופשות רק כשזה נאמר בערבית זה מעניין
  ובכן ידידי :"איעמאל ח'ייר לג'ארכ, תלקיה בדארכ
  לקוח מדברי חז"ל על בסיס הפסוק "שלח את לחמך על פני המים ברבות הימים תמצאנו"
  הרבה אמירות בערבית "נגנבו ושונו" כולם התבססו על דברי חז"ל.

  אהבתי

 4. אם הפלשתיני הזה ינסה לנקום ויחטוף כדור בראש וייתם את ילדיו, יאלמן את אישתו וישכל את אמו, "הארץ" יאשים את ישראל ברצח והדהימי העבד הנרצע ישלח גם את הנכד לנקום דם. לי ולמשפחתי חשבון דמים ארוך בן 80 שנה עם הפלשתינים אז אני אלך לבצע נקמת דם? מדוע עבד נרצע מרשה לאדוניו את מה שאינו קביל עליו. אני מטורף? אתה המטורף עבד נרצע נפשית רוחנית בכל מאודו שרואה רק צד אחד בסכסוך דמים בן יותר ממאה שנים. דהימי אטום החי לפי קוד ניקמת הדם. מי שמנהיגיו + כמה משרתיהם מכל האומות הכריזו מלחמת חורמה על היהודים, שיפנה למנהיגיו.
  שבו דברו, לא על שלום, נוותר על שלום נדבר על חיים זה בצד זה. הם המנהיגים הערבים המוסלמים שמסרבים לשבת ולדבר על איך יוצאים מהדימום. ראה מה קורה היום בעזה נגוע סינדרום שטוקהולם עבד נרצע בנפש ובגוף שכמוך. ישראל יצאה מעזה, עזבה את עזה לא קימת בעזה. ניתן היה להקים שם בסיס לשלום ושלווה בלי יהודים. סינגפור, הונגקונג, מלטה, מונקו, לוקסנבורג, ליכטנשטיין. כל מה שמייצרים בסין ניתן לייצר שם בעזה. אור לגויים הם יכלו להיות ועכשיו, מה יש?: בסיס לרצח, בובות על חוט של האיסלמו פשיזם הקניבלי. איש לא מבקש מחבורת רוצחים זו ועבדיהם הדהימים הנרצעים לאהוב את ישראל. אהבו את עצמכם, בנו עתיד לילדיכם.

  אהבתי

 5. אחחח, המציאות.
  המציאות היא מה שהפרט ושאר הפרטים יוצרים במו ידיהם.
  רוצה לשנות את המציאות? התחל בזה:"איעמאל ח'ייר לג'ארכ, תלקיה בדארכ".

  אהבתי

 6. הדהימיות העבדותית הנרצעת, סינדרום שטוקהולם, הכניעות הנפשית והרוחנית לאיסלמו-פשיזם מרקיעה שחקים.
  בני 19 הם חיילים. יש מלחמה בין יהודים לערבים בארץ הזו. במלחמה נהרגים בני 19, זה רע אבל זה מה שיש. מי שנוקם נקמת דם של בני 19 על ידי שחיטת תינוקות הוא חלאת אדם וכך מי שמגן עליו ונותן לו מחסה מוסרי ואחר, כלומר אחד כמוך. אתה מקבל נקמת דם זוועתית כזו "נקמת דם ילד קטן לא ברא השטן" ומגנה את המעשה הפלילי של תג מחיר. אני מגנה את המעשה הפלילי של תג מחיר ואיני מקבלו ודוחה ומגנה את נקמת הדם הזו מכל וכל. בכלל, כה אופייני לאיסלמו-פשיזם ולדהימים משרתיו. הם מנסים לנצל את כל העולמות, תביעה לצדק מזרחי רצחני ע"י נקמת דם וקבלתו ללא מילת ביקורת ובמקביל צדק משפטי מערבי אירופאי יהודי שאינו מקבל כלל ועיקר נקמת דם ועליו הדהימים כותבים כל הזמן.
  בכתיבתך אתה מצדיק טענה בדבר היותך עבד נרצע בנפשך ומהותך, מוכה סינדרום שטוקהולם מייחל למגלב האדם ולליקוק מגפיו.

  אהבתי

 7. לא יודעים מי רצח ומהיכן בא הרוצח.
  אם כן,שהכפר ישלם? מדוע מטרידים קולקטיבית את כל תושבי הכפר? זה מכוער, זה פלילי,כאשר מתעללים, יורים והורגים .

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3866225,00.html

  בקרוב עשויה להיפתח חקירת מצ"ח בעקבות ממצאים ראשוניים על שתי התקריות האחרונות ליד שכם, בהן נהרגו ארבעה פלסטינים. תחקיר האירוע בעוורתא גילה אי דיוקים בדיווחי הצבא: המ"כ פתח באש משום שחש מאוים – מבקבוק ומזרק.

  האומנם "סוכל פיגוע קִלשון"? סימני שאלה קשים – זהו הרושם, בלשון המעטה, העולה מהתחקיר הראשוני שנערך בצה"ל לבדיקת תפקודם של החיילים שהיו מעורבים בתקרית אתמול סמוך לכפר עוורתא בשומרון, בה נהרגו שני פלסטינים עם קלשון שהתעמתו עם חיילי צה"ל. בתום התחקירים שנערכו – לאירוע זה וגם לאירוע יום קודם, בו נהרגו שני פלסטינים בכפר עראק א-בורין – יועבר חומר התחקירים לפרקליטות הצבאית, שתבחן אם יש מקום לפתיחת חקירת מצ"ח.
  24 שעות לאחר התקרית בעוורתא, כבר ברור בצבא שאופי האירוע אינו חד משמעי כפי שתואר בתחילה על ידי החיילים – שסיפרו כי הפלסטינים תקפו, והם השיבו אש. "בנסיבות שנוצרו, ייתכן כי המ"כ פעל באופן נכון כאשר חש בסכנה", מתעקשים היום גורמים צבאיים, אך מוכנים גם להודות: "בסופו של דבר, כאשר מסתכלים על כל מאפייני האירוע, ניתן היה אולי לסיים אותו באופן שונה".
  מהתחקיר עולה כי שני הפלסטינים, כבני 18, זוהו על ידי החיילים באזור שהשהות בו מצריכה תיאום מראש, לאחר שאזרחים ישראלים שהבחינו בהם הזעיקו את כוחות צה"ל. למקום הגיע כוח בן ארבעה חיילים מגדוד נחשון, בפיקודו של מפקד כיתה.
  הדיווחים הראשונים של צה"ל, לפיהם ניסה אחד הפלסטינים לתקוף את החיילים באמצעות קלשון או מכוש – התבררו מאוחר יותר כלא מדויקים. ברשות השניים אמנם היו כלים חקלאיים, אולם אלה נותרו על הקרקע. בזמן שהשניים נשאלו לפשר מעשיהם והתבקשו למסור פרטים מזהים, שמע המ"כ את אחת מהם ממלמל דברים שנשמעו כתפילה, ולאחר מכן, על פי התחקיר, תקף אותו עם בקבוק זכוכית שייתכן שהרים מהרצפה.
  המ"כ הסתובב לעברו וירה לעברו 2-3 כדורים. לאחר זמן קצר, הבחין המ"כ כי הפלסטיני השני, אף הוא נע בתנועה מאיימת – עם מזרק שאחז בידו. הוא ירה לעברו שני כדורים נוספים.

  אהבתי

 8. רני,הרגו גם הרגו בעוורתא.

  http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=787783

  לא יודע אם יש קשר ישיר ,סיבה ומסובב ,בין הרצח באיתמר,להרג מוחמד פיצל מחמוד קואריק, וצלאח מוחמד כמאל קואריק, שני פלסטינים בני 19.(תאריך ההרג של שני הצעירים הוא אותו תאריך בו נרצחו בני משפחת פוגל באיתמר .למעשה,בול קליעה שנה בדיוק .)
  אז כן הרגו צעירים.ולכן, מתי פעם אחרונה ,אחת ,ולו אחת מהנשים הנכבדות היהודיות שמסתובבות בעוורתא, כתבה ,אמרה דבר מה, נגד הריגת שני הצעירים הערבים בכפר הערבי עוורתא?

  ציטוט:"
  "כוחות הביטחון תככנו להיערך לאפשרות של פיגוע נקם – בעקבות ירי של חייל בשני פלסטינים לפני כשנה. התאריך המיועד היה 21 במרץ, אלא שעל פי לוח השנה המוסלמי יום השנה חל ביום שישי האחרון – שבו בוצע הפיגוע הרצחני באיתמר"
  האם היה כישלון מודיעיני בפיגוע באיתמר? לפני שנה ירה חייל צה"ל למוות בשני פלסטינים תושבי הכפר עוורתא, הנמצא סמוך מאוד לאיתמר. כוחות הביטחון תכננו להגביר משמעותית את הכוחות בסביבות איתמר ובגזרת השומרון כולה ביום השנה לאירוע ב-21 במרץ – וזאת כדי למנוע אפשרות של פיגוע נקם."
  הפלסטינים מתייחסים ללוח השנה המוסלמי, ולפיו יום השנה למותם של שני הפלסטינים חל ביום שישי שעבר, היום שבו התרחש הפיגוע הקשה שבו נרצחו חמשת בני משפחת פוגל.

  הנושא עולה בשעות האחרונות בתחקירי צה"ל שנערכים מסביב לשעון, וההערכה היא שאם היו מציינים את היום שבו יש אפשרות לפיגוע נקם לפי לוח השנה המוסלמי – אזי ייתכן שתוצאות הפיגוע היו אחרות.

  אהבתי

 9. בישוב יהודי שחטו ילדים בעוורתא לא הרגו אף אחד. יש קשר ישיר סיבה ומסובב בין השחיטה להנהגות הבהמית של החיילים. לא שוחטים ילדים, לא ערביים לא יהודים. מתי פעם אחרונה אחת ולו אחת מהנשים הנכבדות היהודיות שמסתובבות בעוורתא כתבה אמרה דבר מה נגד שחיטת ילדים יהודים או ערבים בכפר הערבי לתושבי הכפר. מישהו מתושבי הכפר יודע מי שחט. הכפר משלם, מטרידים את הכפר, זה רע מכוער אולי פלילי אבל לא שוחטים בסכין ילדים.

  אהבתי

 10. במשך החודשים מרץ ואפריל, אלפיים ואחת עשרה, (למניינם) לא מדווח מה נעשה בעוורתא.
  לא בעיתונים המודפסים והמקוונים,ולא בבלוג של מר סגרון.

  http://2nd-ops.com/hagit/?p=32

  רק שלא נדע (מה באמת קורה בעוורתא)

  אהבתי

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s