השמאל והכסף שנאה ושקרים נגד המדינה וצה"ל

 

 קמפיין גדול בקרוב מטעם:תנועת "אם תרצו" היתה לי תחושה שמאחורי כול הארגונים האנטי ישראלים והאנטישימים עומד כסף .והרבה! תרומות מאת האנטישימי הידוע:הנרי פורד והאיחוד האירופי, הכול בכתבה של בן כספית במעריב, שבת שלום

הנרי פורד

16 תגובות בנושא “השמאל והכסף שנאה ושקרים נגד המדינה וצה"ל

 1. דומה שכל המופע שלך הנו להרוויח כמה נקודות בוויכוח על דם ומוות מתאים לך ולשכמותך

  1.מי את בכלל שתכתיבי לי או לכל אחד אחד איך לענות או להסביר מעמדה מתנשאת של שופט חוקר או שב"כ או מוסד קג"ב או נקו"ד או חדר חקירות. זו עדיין זו ארץ חופשית
  2. שום נושא ביחסי אדם לאדם ואדם לארגון אינו מתמצה בכן ולא
  3. נסיון לרדד כל נסיון לדיון או הבנה לכן ולא הנו דמגוגיה ורישעות.
  4
  אילו הייתי כמוך ומסוגך הייתי משיב לכל השאלות לא בודאי שלא. הייתי נתפס לזוטי דברים כדרך כל דימגוג המרוויח מדם וסבל..

  לא ראיתי את רשימת המתים ואיני יודע כיצד חוברה וגם את לא ראית ולא בדקת זאת ואת חיה מפי השמועה. ולא בדקתי וגם את לא בדקת תעודות לידה. .

  לא ראיתי את רשימת הבתים ההרוסים והמספר עגול מדי וגם ההגדרה של הרוס שלם אינה ברורה

  לא נורו פגזי ירחן על הרצועה נורו פגזי עשן.

  בן אדם הגון ומי שמנסה להיות מוסרי בעולם קשה ומורכב לא משחק משחק מגונה וילדותי בכן ולא אלא מנסה להבין ולמנוע במידת יכולתו סבל ושפיכות דמים. רדי מהאולימפוס נסי לא לקבל הנאה פרברטית מדיבורים על מתים ומוות בשני הצדדים

  אהבתי

 2. חמאס לא פרסם עד היום את מספר ההרוגים אם את אסתי מאמינה לדובר צה"ל אז יש שם נתונים שונים ממה שאת כתבת יש הערכות ואי דיוקים ולמען האמת אף אחד לא יודע בוודאות כמה הרוגים מחבלים כמה אזרחים וכ"ו היות ובצלם שייך לארגונים שעליהם מתייחסת הכתבה המספרים שהם פרסמו מוטעים ומטעים במתכוון הנה לינק עם מספרים אחרים לגמרי ממה שאת ציינת http://www.middleeast-internet-monitor.com/?p=164&lang=iw

  אהבתי

 3. אסתי. מהיכן המספרים ומי עומד מאחורי המספרים אם מדובר בגולדסטון אז האמינות שלו בספק ואם זה מטעם האו"ם הרי זה שקר או חצי אמת ואם זה מקור חמאסי אז זה ברור הם סוחרים במוות מצלמים מוות השקפת עולמם מוות,אני יכול לומר בוודאות לגבי בתים כול עזה עד אחרון הרחובות שלה היתה ממולכדת כול יריה של רובה היתה גורמת לפיצוצי שרשרת השאלות חלקם שאלות שיש לבדוק, אני מתחייב לענות אחרי שאבדוק נ.ב . זו היתה מלחמה ולא התגרות מצד ישראל הכול בא לאחר 8 שנים של ירי יום יומי על הדרום עם הרוגים בדרום מתוכם ילדים בדרכם לבית הספר

  אהבתי

 4. שאלתי שאלות ברורות שהתשובה להן באות במילה אחת: כן. או לא.
  זה הכל

  האם ישראל השתמשה בפצצות זרחן ופגזי זרחן כנגד אוכלוסיה אזרחית?
  כן או לא.
  האם ישראל הרגה 1,385 פלסטינאים?
  כן או לא.
  האם מתוכם היו 318 קטינים?
  כן או לא.
  האם נהרסו מעל ל3,500 בתים
  כן או לא.
  האם למעלה מ20,000 איש נותרו ללא קורת גג?
  כן או לא.

  ובמטותא בלי "כן, אבל…"

  אהבתי

 5. עזה היתה ממולכדת בטונות של חומרי נפץ.האוכלוסיה האזרחית שימשה מחסה לאנשי חמאס הבכירים ברחו למצרים השאלה של גולדסטון למה לא נלחמו בחמאס ביחידות קומנדו באה מאדם שהולעט רק בחצאי אמיתות ובכלל איך זה ש16 ארגונים ישראלים נתמכים ע"י הקרן ואלה שמות:עדאלה. שוברים שתיקה, בצלם, האגודה לזכויות האזרח, המוקד להגנת הפרט,הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל,יש דין,רופאים לזכויות אדם, גישה, במקום,שומרי משפט, איתך,קול אחר,ארגוני "קואליציו הנשים"

  אהבתי

 6. אין איסור להשתמש בפצצות או טילים מכילי זרחן בשום מקום בשום זמן בשום שדה קרב. את בקלות יכולה להכיח שאני מכזב אם תצטטי איסור כזה.

  אני לא בטוח שאפילו גולדסטיין טוען באופן מוחלט וקטגורי שישראל עברה על חוק או נוהל או הסכם בהשתמשה בפצצות זרחן.

  יש מי שמנסה להעביר את האיסור על שימוש בפצצות תבערה בתנאים מסוימים על פצצות זרחן. ישראל לא השתמשה בפצצות תבערה בקרבות עופרת יצוקה.

  ברור שבין ההרוגים שמנית היו לוחמים. אנא הסירי את מי שלבשו מדים ונשאו נשק מהרשימה. הנסיון להאשים את ישראל בפגיעה באזרחים משום שפגעה בשוטרים שווה לניסיון לומר שששוטרי משמר הגבול הישראלי הנם אזרחים שלא מעורבים בפעילות לחימה נגד הפלשתינים.

  נסיון המלחמה במזה"ת, באפריקה ובאסיה הוכיח שיש המון לוחמים בגיל פחות מ 18 . גם רשימת השהידים של הארגונים הפלשתינים מכילות נשים וגם גברים בגיל פחות מ 18 כך שספירת גברים בגיל פחות מ 18 אינה הוכחה לכלום. עצם התרגיל של קביעת גיל זה מוכיח נסיון לתעמולה וספין תקשורתי.

  ודאי שנהרסו בתי מגורים בעזה. המלחמה התנהלה בשטח בנוי בתוך בתי מגורים. גם טילי החמאס נשלחו לבתי מגורים. איש אינו מכחיש זאת לא הישראלים, לא הפלשתינים ולא האו"ם. אכן זה אחד השקרים הבוטים והחצופים של הנוכל גולדסטיין. עכשיו אחרי שהחמאס בחר בגיזרת לחימה זו הודיע על כך והתגאה בכך מי יכול בהגינות לטעון כנגד הרס של בתי מגורים. את בטוחה שכל ה 3.500 בתים לא שמשו כבסיסי לחימה מחסני נשק עמדות תצפית והתרעה. כנראה שהנוכל גולדסטיין בטוח אם הוא ציטט מספר זה.

  אין 20.000 איש בעזה ללא קורת גג. אכן יש מי שגר באוהלים, צריפים ומחסות זמניים למיניהם. הסיבה שישראל אינה מעבירה חומרי בניין לעזה היא שאלו משמשים למלחמה בישראל. עובדה היא שעשרות טונות מלט וחומרי בנין הועברו דרך המנהרות וחלק ניכר שימש לבניית ביצורים ומנהרות הברחה. כל דו"ח על מנהרות אלו מתאר מבנים בנויים, ובניית המנהרות ודיפונן בבטון ממשיכה. האנשים היפים יכלו להציע פיקוח צמוד על חומרי הבנייה שיוכנסו לעזה בכדי למנוע שימושם לצרכי מלחמה. אף לא ארגון או מוסד צדקני אחד לא הציע הצעה סבירה זו..

  אני לא בטוח שתביני אם כי זה מה שבקשת. אסכם דעתי. אין ספק שבקרבות עופרת יצוקה נהרגו מי שלא השתתפו בקרב. עם דברים ימשיכו סביר שתהיה מלחמה נוספת ועוד פעם לא לוחמים ימותו. מי שרואה עצמו בעל מצפון צריך לצאת בקריאה חד משמעית לחמאס בעזה לקיים את כל ההסכמים עם ישראל להכיר בישראל ההכרה היא חלק מההסכמים ולהתחיל מייד לדבר על סידורי שלום או אי לחימה. ברגע זה מי שמסרב לשבת ולדון כשני צדדים שווים בסכסוך הם ללא ספק הפלשטינים.

  אהבתי

 7. חלק ניכר מהדו"ח בשמו של הנוכל הנו פשוט שקרים לא מבוססים. הוא טוען למשל שישראל הרסה תחנת קמח בעזה בלי סיבה במטרה להרעיב את תושבי עזה. אין בדו"ח שום הוכחה שישראל יזמה מעשה כזה. לא ברור מהיכן מסקנה זו. גם לא ברור מהיכן הבטחון שהטחנה נפגעה ע"י צה"ל. אין גם כל הוכחות שישראל ניסתה להרעיב את תושבי עזה. ההיפך הוא נכון ישראל סיפקה בעבר, סיפקה תוך המלחמה ומספקת עכשיו את כל המזון שתושבי עזה צריכים בודאי קמח. כך הודיע האו"ם בדו"ח מסוף 2009 . כל אחד יכול לחשוב לעצמו מה הייתה מטרת הנוכל בהפצת שקר בלתי סביר זה. יש עוד דוגמאות רבות לשקרים בחתימת הנוכל הנ"ל.

  אהבתי

 8. ירו פצצות זרחן על אוכלוסיה אזרחית או שלא ירו?
  נהרגו בעופרת 1,385 פלסטינאים או שלא נהרגו?
  מתוכם 318 קטינים מתחת לגיל 18, או שלא?

  האם נהרסו למעלה מ3,500 בתים או שלא?
  האם למעלה מ20,000 נותרו ללא קורת גג, או שלא?

  אהבתי

 9. הרי רוב הישראלים וחברי הכנסת לא יודעים מה באמת יש בדו"ח הם תם מניחים שכולם אנטישמיים ושאנחנו טלית שכולה טכלת…

  אהבתי

 10. דו"ח גולדסטון נולד במכוון בגלל אותם ארגונים ישראלים תוך שימוש במידע שגוי גם "הקרן החדשה" אם קראת את הכתבה מר נאווי מודים שהמידע או חלקו היה שגוי. המלצה לקרוא היטיב את הכתבה ותגיב לאחר מכן ריח של שנאה עצמית נודף מהקרן הזאת השמאל הישן של נעמי חזן והחדש של כול מי שמתהדר במלה שמאל איננו אלא מסווה לקבלת תקציבים מקרן פורד ומהאיחוד האירופי ככול שאתה שונא ומתעב רצוי מלשין הרי אתה אוטמטית שמאל ופעיל זכויות אדם

  אהבתי

 11. גולדסטון אנטישמי, הבנתי. אבל הדברים שהוא אומר – נכונים או לא? משום מה אני לא רואה התיחסות לענין הזה בשום מקום. כנראה זו הנקודה החלשה בטיעונים נגדו.

  אהבתי

 12. הרשה לי בכל זאת לשאול: מדוע מר גולדסטון לא מתמקד באלפי הקורבנות מקרב האזרחים באפגניסטן? הכיבוש האמריקאי טהור יותר? מדוע הוא לא מתתמקד באלפי הקורבנות האזרחים מקרב הסרבים? דמם פחות אדום? מדוע הוא אינו מתמקד באלפי הקורבנות הפלסטינים הנרצחים מדי יום ביומו ע"י בני עמם? זה בסדר? מדוע הוא לא טרח להתמקד ב-1300 הקורבנות הישראלים טרם מבצע עופרת יצוקה? איפה הוא היה כשנהרגו מאות רבות של פלסטינים בשנה שעברה במחנה הפליטים ליד טריפולי? איפה הוא נמצא כשמצריים הורגת פלסטינים, כשאירן הורגת אירנים או מאיימת בהשמדת עם על ישראל? איפה הוא בסכסוך בין טורקיה לכורדים? למה לא שומעים אותו כשהשבדים גוזלים מדי יום ביומו את אדמתם של בני הסאמי? ועוד ועוד ועוד… אני חושש שלגולדסטון הזה יש דיבוק בקשר לעם היהודי היושב במכורתו… מה שעשה גולדסטון הוא דלגיטימציה של עם לגונן על עצמו מפני התקפות של מטורפים צמאי דם שנדמה להם שהשמש זורחת להם מהישבן. לכן אני מתקשה לקרוא לו ציוני. בשבילי הוא יותר דומה לקאפו בגירסא הפוסט מודרנית.

  אהבתי

 13. ציוני כל כך טוב כמו גולדסטון, שבנה לכם – עם שוחרי האוניברסיטה העברית בדרום-אפריקה שבראשם עמד במסירות במשך עשרים שנה – בניין כל כך יפה בהר הצופים, שבסך הכל פרסם עובדות נכונות
  מתוקף תפקידו ועל פי צו מצפונו כשהוא נעזר במקורות מידע שנאספו על ידי ארגונים ישראלים חוקיים ומבוקרים, אז מה קרה? מה כבר קרה????? למה ציורים מכוערים מהרגיל בסגנון שטירמר???

  ?

  אהבתי

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s